Kontakt

Internationella Engelska Skolan Karlstad
Gruvgången 4
653 43 Karlstad
Senior School
+46(0)54 771 91 10
Junior School
+46(0)54 771 91 14 

www.engelska.se
info.karlstad@engelska.se


Visa IES Skolor på en storre karta

För att komma i kontakt med Internationella Engelska Skolan Karlstad kan ni använda nedanstående kontaktuppgifter:

Mr Jan Dahlin - Rektor, jan.dahlin.karlstad@engelska.se

Mr Mr Brian Tucek - Biträdande Rektor, brian.tucek.karlstad@engelska.se

Ms Nina Hansson - Skolsekreterare Senior School, nina.hansson.karlstad@engelska.se

Ms Nicolina Wikström - Skolsekreterare Junior School, nicolina.wikstrom.karlstad@engelska.se

Mr Göran Born - Academic Coordinator Senior School, IT-ansvarig, goran.born.karlstad@engelska.se

Ms Karin Sjöbom - Academic Coordinator Junior School, karin.sjobom.karlstad@engelska.se

Ms Johanna Westerberg - Ekonom, johanna.westerberg.karlstad@engelska.se