Kontakt

Internationella Engelska Skolan Karlstad
Gruvgången 4
653 43 Karlstad
+46(0)54 771 91 10
www.engelska.se
info.karlstad@engelska.se

För att komma i kontakt med Internationella Engelska Skolan Karlstad kan ni använda nedanstående kontaktuppgifter:

Mr Brian Tucek - Rektor, brian.tucek.karlstad@engelska.se

Ms Karin Sjöbom - Assisterande rektor Junior School, karin.sjobom.karlstad@engelska.se

Mr Christoffer Höök - Assisterande rektor Senior School, christoffer.hook.karlstad@engelska.se

Ms Nina Hansson - Skoladministratör, nina.hansson.karlstad@engelska.se

Ms Sofia Gustafsson - Skolsekreterare Senior School, sofia.gustafsson.karlstad@engelska.se

Ms Joanne Molander - Skolsekreterare Junior School, joanne.molander.karlstad@engelska.se

Ms Johanna Westerberg - Ekonom, johanna.westerberg.karlstad@engelska.se